În seara Învierii Domnului, în incinta Bisericii „Sfântul Cuvios Sava…

[//www.youtube.com/embed/CzdTAysMI7E?rel=0&autoplay=1]

În seara Învierii Domnului, în incinta Bisericii "Sfântul Cuvios Sava cel Sfințit" din Săveni, a avut loc Ședința extraordinară a Consiliul Local al comunei Săveni, județul Ialomița. Primarul comunei, Drăgoi Daniela Mariana, a propus ordinea de zi, care a fost aprobată, și a motivat importanța și necesitatea adoptării de către Consiliul Local a unei Declarații de unire. Textul a fost a fost aprobat în unanimitate, iar membrii consiliului Local, alături de preoții comunei și alți reprezentanți ai acesteia, au semnat-o.
Se încarcă
0%
Se încarcă
se încarcă...
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...