Munca în echipă a dat roade

Membrii ATOR, împreună cu elevii Școlii Gimnaziale Săveni, au confecționat mărțișoare pentru a reprezenta comunitatea noastră în cadrul Târgului de Lucru Manual, organizat de Casa de Cultură " Luceafărul" Țăndărei.

Grupul de muzică folk "Anastasis" Săveni a atras toate privirile și laudele spectatorilor prezenți la eveniment.

Parteneriatul încheiat între ATOR, Parohia Săveni, Școala Gimnazială Săveni, Grupul Femina, susținut de Administrația Publică Locală Săveni, reprezintă dorința fondatorilor Asociației ATOR Săveni de a implica tinerii în astfel de activități pentru a le deschide noi orizonturi.

Se încarcă
0%
Se încarcă
se încarcă...
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...