Cu binecuvântarea Preasfințitului Părintelui nostru Vincenți…

Cu binecuvântarea Preasfințitului Părintelui nostru Vincențiu, Episcopul Sloboziei și Călărașilor, grupul instrumental vocal ATOR Ialomița, sub coordonarea Pc. Pr. Borza Mihail și Pc. Pr. Jugănaru Florin au participat la festivalul concurs "Dor de Folk", organizat la căminul cultural al orașului Codlea, unde au obținut locul al III-lea la secțiunea grupuri folk.

Pe această cale mulțumim Pc. Pr. Borza Mihail, care s-a îngrijit, pe cât îi este cu putință, de grupul de chitară a celor două parohii. Nădăjduim ca preacucernicia sa va rămâne alături de noi, chiar dacă este departe. Totodata mulțumim și doamnei director Marin Maria pentru transportul pus la dispoziție.

Se încarcă
0%
Se încarcă
se încarcă...
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...